“Linden City BSC” kļūst par divkārtējiem Latvijas čempioniem

Priekšlaicīgi par šī gada Latvijas pludmales futbola čempionāta uzvarētājiem kļuvuši “Linden City BSC” vīri, kas izšķirošajā mačā ar 2:1 pārspēja BFC “Spartaks Jūrmala”, tādējādi kļūstot konkurentiem neizsniedzami. Toties cīņa par sudraba un bronzas godalgām vēl tikai priekšā.

Liepājnieki ceturtdien ar 2:1 pārspēja tuvākos sekotājus BFC “Spartaks Jūrmala”, un tā kā pastarīši FK “TUC/Top Media” atņēma punktus “Grifs AG/Robežsardze” – 4:6 pagarinājumā, kļuva konkurentiem neaizsniedzami. Teorētiski uz to brīdi atstatumu punktu ziņā līdz līderiem vēl varēja kliedēt jau pieminētā Jūrmalas komanda, kā arī FK “Zep/Forevers”, taču pret abām šīm vienībām Liepājas komandai ir pozitīva bilance savstarpējās spēlēs.

Dienas otrajā mačā “Linden City” ar 9:0 sagrāva “TUC/Top Media”, un tā kā “Zep/Forevers” papildlaikā piekāpās Ludzas komandai (3:4), tad liepājnieku pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem sasniedzis jau deviņus punktus.

Pēdējā posmā 8.augustā toties izšķirsies vietu sadalījums no otrās līdz ceturtajai. Nedaudz labākās starta pozīcijās atrodas “Spartaks Jūrmala” un “Zep/Forevers”, kas par diviem punktiem apsteidz “Grifs AG/Robežsardze”, taču pēdējie visu var labot. Īpaši svarīgas būs spēles starp Jūrmalas un Ludzas komandām, tūdaļ pēc tam arī starp “Spartaks Jūrmala” un “Zep/Forevers”.

Ar astoņiem precīziem sitieniem piecos mačos rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā joprojām atrodas Nurutdins Mamadiejevs (“Linden City BSC”). Tikpat panākumu, taču sešās spēlēs arī Vladam Rimkus (“Grifs AG/Robežsardze”), bet pa sešiem vārtiem guvuši Giorgi Diakvinišvili (FK “Zep/Forevers”), Jans Peletskis un Sergejs Vasiļjevs (abi “Linden City BSC”).

Turnīra tabula

V Komandas Sp U Z Vārti P-ti
1. “Linden City BSC” 7 5 1 42:10 18
2. BFC “Spartaks Jūrmala” 6 3 3 23:24 9
3. FK “Zep/Forevers” 6 3 3 22:20 9
4. “Grifs AG/Robežsardze” 6 3 3 24:23 7
5. FK “TUC/Top Media” 7 1 6 15:49 3

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu un kausa izcīņu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi.

2019.gada Latvijas pludmales futbola čempionāta ģenerālsponsors – Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”. Sacensību atbalstītāji: sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Splat”, „Luna Group”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.