Posmā uzvar “New Project”, kopvērtējuma līderpozīcijas saglabā “BFS Atlas Ropaži”

Aizvadīts tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā trešais posms. Tajā uzvaru izcīnīja “New Project” vienība, bet otro vietu ieguva “Beerhouse No1”, tādējādi abas samazinot starpību līdz kopvērtējuma līderiem “BFS Atlas Ropaži” līdz vienam punktam.

Kopumā posmā startēja astoņas komandas. Mazais skaits skaidrojams ar Latvijas pludmales izlases startu Igaunijā. 

Izloze lēma, ka priekšsacīkstēs vienā grupā (A) jācīnās vai visiem favorītiem – “BFS Atlas Ropaži”, “New Project”, “Beerhouse No1” un “PFD”. Pēc trim aizvadītām spēlēm trim komandām bija identisks punktu skaits, pa sešiem, un, lai noteiktu vietu sadalījumu, talkā bija jāņem papildus rādītāji. Tie labāki izrādījās “Beerhouse No1” un “New Project” vienībām, kas tādējādi kvalificējās mačiem par pirmo līdz ceturto vietu.

Savukārt no B grupas cīņām par balvām kvalificējās “Joga Bonita” un “Baltic XL” komandas, aiz sevis atstājot “Free” un FK “Zep/Forevers”, kas, pārsteidzoši, neieguva ne punkta.

Spēles par pirmo vietu bez zaudējumiem aizvadīja “New Project” un “Beerhouse No1”, līdz ar to izšķirošs izrādījās pēdējo neizšķirts 0:0 ar “Joga Bonita”, kam, savukārt, tas bija vienīgais punkts otrās kārtas cīņās, priekšā palaižot arī “Baltic XL”.

Savukārt mačos par piekto līdz astoto vietu labākā izrādījās “BFS Atlas Ropaži” vienība, aiz sevis atstājot FK “Zep/Forevers”, “PFD” un “Free”.

Kopvērtējums

V-ta Komanda 1.posms 2.posms 3.posms 4.posms Kopā
1. “BFS Atlas Ropaži” 30 25 18
73
2. “New Project” 22 20 30
72
3. “Beerhouse No1” 25 22 25
72
4. “Joga Bonita” 15 18 20
53
5. “Baltic XL” 17 14 22
53
6. FK “Zep/Forevers” 18 17 17
52
7. “PFD” 20 16 16
52
8. “Free” 16 15 15
46
9. “Kreiss”
30

30
10. “VUSK Stolichnaja” 14


14

Pēc trešā posma turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ar 26 precīziem sitieniem atrodas Maksims Seņs (“BFS Atlas Ropaži), kam ar 12 precīziem sitieniem seko Edgars Rubenis (“PFD”).

Jūrmalas kausa ceturtais posms notiks 3.augustā. Komandas, kas šogad vēl nav startējušas, pateicoties vienam no atbalstītājiem “SynotTip”, turnīrā varēs piedalīties bez maksas!

Šosezon katrā kārtā visus dalībniekus un viņu atbalstītājus gaida vēl nebijušas balvas un pārsteigumi, tāpēc šīs sacensības vienkārši nedrīkst laist garām!

Vienlaicīgi ar finālposmu 10.augustā notiks arī nu jau tradicionālais dāmu turnīrs.

Sacensību atbalstītāji: Taizemes dabisko zāļu un skaistumkopšanas produktu ražotājs “Erawadee”, sporta preču veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Evolution Latvia”, „Luna Group”, „Splat”, “Beerhouse No1”, „Cēsu alus”, dabīgais avotu ūdens „Lielbāta”, saldējums „Eskimos”, „Forevers”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.turniri.lv, kā arī Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia.