Latvijas armvrestlinga izlasei pilns medaļu komplekts Eiropas čempionātā

No 13.-23. maijam Grieķijas pilsētā Loutraki norisināsies Eiropas Čempionāts armvrestlingā. Arī šogad Latvijas Armvrestlinga federācija kopā ar sešiem sportistiem piedalās šajās sacensībās. Sacensības notiek gan ar labo, gan kreiso roku vairakās svara un vecuma grupās.

Pirmais uz starta devas vienīgais juniors no Latvijas komandas – Rolands Liepiņš. 16 gadus vecais Rolands startēja junioru kategorijā -70 kg. Pirmajā sacensību dienā Rolands ar kreiso roku izcīnīja 4. vietu, bet cīņās uz labo roku 6. vietu, aizvadot lielisku debijas čempionātu.  

Turpmākās sacensību dienās uz starta devās Latvijas izlases pieaugušo kategorijas sportisti, ar kreiso roku Raimondam Liepiņam 12. vieta -85 kg, Reinim Rudzītim 8. Vieta -90 kg, Sandrim Šedim 7. vieta -110 kg un Maratam Priedem 6. vieta -75 kg. Vladislavs Krasovskis otro gadu pēc kārtas kļuva par Eiropas Čempionu kategorijā -80 kg cīņās ar kreiso roku. 

Noslēdzošajā sacensību dienā cīņās uz labājām rokām Latvijai lieliski rezultati. Maratam Priedem nepaveicās ar pretinieku izlozi un zaudējot tikai 1. un 3. vietas ieguvejiem viņš ierindojās 16. vietā kategorijā -75 kg. Izlases trenerim un Latvijas armvrestlinga federācijas priekšsēdētājam Raimondam Liepiņam 8. Vieta kategorijā -85 kg. Reinis Rudzītis aizvada lielisku debijas čempionātu un ierindojas ļoti augstajā 4. vietā kategorijā -90 kg. Sandris Šedis savā pirmajā Eiropas Čempionātā iegūst bronzas medaļu kategorijā -110 kg. Vladislavs Krasovskis iegūst sudrabu kategorijā -80 kg finālā piekāpjoties esošajam Pasaules čempionam Božidaram Simeonovam.  

Latvijas izlase aizvadīja vienu no labākajiem Eiropas Čempionātiem pēdējos gados uz Latviju atvedot pilnu medaļu komplektu.  Jaunie sportisti turpina droši un pārliecinoši nest Latvijas armvrestlinga vārdu pasaulē.  Paldies visiem atbalstītājiem un uz tikšanos pie armvrestlinga galdiem. Sandris Šedis pārstāv armvrestlinga klubu Koka Roka un viņa treneris ir Jānis Amoliņš. Rolands Liepiņš, Marats Priede, Vladislavs Krasovskis, Reinis Rudzītis un Raimonds Liepiņš pārstāv armvrestlinga klubu Legacy- treneris Raimonds Liepiņš.