Aizmirsi paroli?
Reģistrēties

Sporta ziņas

Sākas pieteikšanās Tet Rīgas maratona Rimi Bērnu dienai

Sporta veidi: Vieglatlētika.

Tet Rīgas maratona divu dienu programmu arī šogad atklās Rimi Bērnu diena, jau tradicionāli piedāvājot skriešanas piedzīvojumu izbaudīt arī pašiem mazākajiem skrējējiem un ģimenēm. No šodienas Tet Rīgas maratona mājaslapā sākas reģistrācija Rimi Bērnu dienas skrējieniem. Sagaidāms, ka kopā šogad 18. maijā skriešanas priekus varēs izbaudīt līdz pat 13 000 mazo skrējēju, izvēloties saviem spēkiem piemērotāko distanci – "Mazie", 200 m, 400 m vai 4,2 km garo Ģimeņu skrējienu.

Rimi Bērnu dienu atklās Ģimeņu skrējiens ar 4,2 km garu trasi pašā Rīgas centrā. Trases maršruts sestdienas rītā vedīs pāri Vanšu tiltam, gar Brīvības pieminekli un uz finiša taisni cauri Vecrīgai. Ģimeņu skrējienā aicināti piedalīties visa vecuma bērni bez vecuma ierobežojuma kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem. Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā tiks veikta arī laika kontrole un pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs pieejamas ne tikai finišētāju medaļas un somiņas ar spēcinošiem našķiem, bet mājas lapā būs pieejams arī diploms ar rezultātu.

"Šogad Rimi Bērnu diena notiks zem saukļa Skrienu Labākai dzīvei, jo tas ir viens no mūsu uzdevumiem – jau no mazotnes mācīt bērniem izpratni par to, ka kustības ir neatņemama sastāvdaļa no veselīgas un harmoniskas ikdienas. Tieši tāpat kā veselīgs uzturs un emocionālā labsajūta," stāsta Rimi Latviasabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa. 

Tūlīt pēc Ģimeņu skrējiena starti tiks doti Rimi Bērnu dienas mazajām trasītēm un aktivitātēm. No plkst. 11.00 uz kārtīgu izskriešanos un sportiskām aktivitātēm tiek aicināti jaunie skrējēji līdz 12 gadu vecumam. Šogad skriešanas trasītes 11. novembra krastmalā plānotas 200 m un 400 m garumā, bet paši mazākie bērni līdz 3 gadu vecumam ir aicināti uz šķēršļu trasīti "Mazie". Arī šogad organizatori būs parūpējušies, lai gados mazākie skrējēji skriešanas trasēs varētu doties pieaugušo pavadībā. Paralēli skriešanas trasītēm visas dienas garumā 11. novembra krastmalā visu vecumu dalībniekiem būs iespējams iesaistīties radošās un izzinošās aktivitātēs.

Dalība Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs, izņemot Ģimeņu skrējienu, ir bez maksas. Dalības maksa Ģimeņu skrējienā par vienu skrējēju ir 4,00-5,00 EUR, atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Taču dalībnieki tiek aicināti pieteikties laicīgi, jo dalībnieku limits aktivitātēm 11. novembra krastmalā būs 13 000 dalībnieku, savukārt Ģimeņu skrējienam 5 000 dalībnieku. 

Rimi Bērnu dienas tradīcija aizsākās 2013. gadā kā pavisam neliela aktivitāte vecākiem ar bērniem. Šo gadu laikā Rimi Bērnu dienas popularitāte ir ievērojami augusi, vislielāko dalībnieku skaitu sasniedzot pērn 2018. gadā, kad uz dažādām skriešanas aktivitātēm pulcējās jau 12 000 dalībnieku. Sagaidāms, ka šogad pasākuma popularitāte tikai augs, ļaujot 18. maijā pasākumā iesaistīties jau vismaz 13 000 jauno skrējēju un viņu ģimenēm.

Reģistrācija Rimi Bērnu dienai

Rimi Bērnu dienas visām distancēm iespējams reģistrēties Tet Rīgas maratona mājas lapā www.tetrigasmaratons.lvsadaļā "Rimi Bērnu diena". Bērnus pasākumam jāpiesaka pieaugušajiem, kas 18. maijā plāno piedalīties un varēs uzraudzīt bērnu Rimi Bērnu dienas skrējienos un aktivitātēs.

Starta numurus visām mazajām trasītēm, kas norisināsies bez laika kontroles, reģistrēto dalībnieku vecāki un ģimenes locekļi no 3. līdz 17. maijam, uzrādot reģistrācijas brīdī saņemto apstiprinājuma vēstuli, varēs izņemt reģistrācijas brīdī izvēlētajā Rimi veikalā vai Tet Rīgas maratona EXPO 17. maijā. Piesakoties vecāki tiek aicināti pārdomāti izvēlēties sev ērtāko mazo distanču starta numura saņemšanas vietu, jo starta numurus varēs izņemt tikai izvēlētajā RIMI. Taču šogad to būs iespējams izdarīt 10 Rimi veikalu Info stendos. Savukārt Ģimeņu skrējiena starta numuri būs aprīkoti ar īpašu laiku mērīšanas čipu, tādēļ tos izņemt būs iespējams tikai Tet Rīgas maratona EXPO 18. maijā.

Papildu informācija:

Inese Ķīkule tel: 2966 6110

inese.kikule@necom.lv

www.tetrigasmaratons.lv

Par Rimi Bērnu dienu:

Tet Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas tradīcija tika aizsākta 2013. gadā, dienu pirms galvenajiem startiem, aicinot uz simboliskiem skrējieniem pašus mazākos dalībniekus. 2015. gadā skrējieni pirmo reizi notika 11. novembra krastmalā, kopā pulcējot 7 400 dalībnieku līdz 12 gadu vecumam, bet jau 2018. gadā – 12 000, Rimi bērnu dienai nostiprinoties kā lielākajam bērnu skriešanas notikumam Baltijas valstīs. Rimi Bērnu dienas patrons un galvenais atbalstītājs ir Rimi Latvia.

Par Tet Rīgas maratonu:

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. 29. Tet Rīgas maratonsnotiks 2019. gada 18.–19. maijā. 2018. gadā pasākums pulcēja 37 645 dalībniekus, t. sk., 4243 ārvalstniekus no 78 pasaules valstīm un 12 tūkstošus bērnu "Rimi Bērnu dienas" ietvaros. Pasākums ir saņēmis prestižo Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) Zelta" kvalitātes zīmi (Gold Label).Maratonu kopš 2007. gada sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra NECom. Galvenais partneris un tehnoloģiskais nodrošinātājs – Lattelecom, oficiālais partneris – Rimi, sponsori – adidas,WESS Motors ToyotaSportland. Partneri – Live Riga, Eiropas Komisija, Mēness aptieka, dabīgais minerālūdens MangaļiIsostar, DPD Latvija, Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, LSFP, LVS, 1188Klotiņi & SerģisHansgrohe, VSK Noskrien. Mediju partneri – 360TV,LNTDelfiDienas BiznessJCDecaux.Interesanti

Draugs sāpošiem muskuļiem un locītavām - kā ķermenim palīdz teipošana?

Kaut gan vasara jau noslēgusies, siltais un sausais septembris mūs turpina lutināt, ļaujot izbaudīt..

Noskaidrots, kā fiziskās aktivitātes ietekmē skolēnu miega kvalitāti

Miegs ir viens no svarīgākajiem labas pašsajūtas un veselības priekšnoteikumiem gan pieaugušajiem,..

Praktiski padomi kopīgiem ģimenes treniņiem

Arī šogad ģimenes ar bērniem aicinātas piedalīties Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas..

Kā vispareizāk uzņemt ūdeni sportisku aktivitāšu laikā?

Nav noslēpums, ka ūdens ir dzīvības un veselības pamats, nodrošinot organismam svarīgu procesu..

Sporta ziņas

Tet Rīgas maratons aicina uz koptreniņiem Mežaparkā

Līdz ar pavasara sezonas iestāšanos un atzīmējot 10 nedēļas līdz startam, Tet Rīgas maratons..

11.maijā norisināsies trešais Olaines rogainings

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 8.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica} Neskatoties uz to, ka šobrīd..

5 pārgājieni gar jūru iesācējiem un izturīgajiem

Tik populāros pārgājienus gar jūru iecienījuši gan jautru kompāniju cienītāji, gan cilvēki,..

Sākas pieteikšanās Tet Rīgas maratona Rimi Bērnu dienai

Tet Rīgas maratona divu dienu programmu arī šogad atklās Rimi Bērnu diena, jau tradicionāli piedāvājot..

Rīgas Atklātais cempionāts armvrestlinga

Sestdien, 23. februārī ar vērienu tika uzsākta jaunā armvrestlinga sezona un Latvijas Sporta pedagoģijas..

Sporta notikumi

Mediķu turnīrs pludmales volejbolā

Pludmales sporta centrs "Brazīlija", sadarbībā ar Latvijas Ārstu biedrību un “Ārsts.lv”,..

MIX turnīrs pludmales volejbolā

Janvāra pēdējā svētdienā sporta un izklaides centrā "Brazīlija" notiks enerģisks pludmales volejbola..

Turnīrs "Brazīlietis"

Ja svētdienai plāns vēl nav gatavs, un esi gatavs aktivitātēm un sportiskai pēcpusdienai, aicinām..

HoReCa turnīrs

Sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federācija - L.B.F un “bartending.lv” aicinām bārmeņus, viesmīļus..

Magnum MIX turnīrs

Pirmajā septembra svētdienā aicinām jaukta sastāva komandas bez vecuma vai sagatavotības līmeņa..

ReklāmasLauki ar zvaigznīti (*) jāaizpilda obligāti

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!