Reģistrēties

Sporta ziņas

"Kreiss" nostiprinās Jūrmalas kausa līderpozīcijās

Sporta veidi: Pludmales futbols.

Aizvadīts Jūrmales domas kausa otrais posms pludmales futbolā. Tajā, gluži kā pirmajā posmā, uzvaru izcīnīja “Kreiss” vienība, līdz ar to kopvērtējumā attālinoties no tuvākajiem sekotājiem “New Project” desmit punktu attālumā.

Ja pirmajam posmam pieteicās 11 komandas, tad otrajam jau par divām vairāk – 13. Turklāt šī gada jaunpienācēji startēja ar itin labām sekmēm – “BFS Atlas” kvalificējās finālgrupai, kur gan palika pēdējā, piektajā vietā, bet “Ziemeļblāzma” izcīnīja devīto vietu.

Miniturnīrā par pirmo līdz piekto vietu divas komandas – “Kreiss” un “New Project” – finišēja ar identisku punktu skaitu, līdz ar to pirmās vietas noskaidrošanai vērā tika ņemta kopējā vārtu attiecība, kas labāka izrādījās “Kreiss”. Trešo vietu izcīnīja “FK Zep/Forevers”, bet ceturto – “Joga Bonita”.

Par posma rezultatīvāko spēlētāju ar desmit vārtu guvumiem kļuva “Kreiss” pārstāvis Maksims Seņs, kam ar sešiem precīziem sitieniem sekoja Aleksandrs Osins (“New Project”) un Andis Dombrovskis (“RTU/Beerhouse No1”). M.Seņs ar 12 vārtu guvumiem arī izvirzījies visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā. Par diviem mazāk Nikolajam Kočeriginam (“PFD Kreiss”) un A.Dombrovskim.

14

Pērn Jūrmalas kausā kopumā startēja 19 komandas, divas no tām gan tikai vienā posmā, labākajām desmit kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Par kausa ieguvējiem otro gadu pēc kārtas kļuva “New Project”, kas finālā pēcspēļu sitienu sērijā ar 8:7 pieveica “PFD Kreiss”, savukārt mačā par trešo vietu “VUSK Stolichnaya” ar 2:0 pārspēja “Auto Truck Studio”.

2018.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija sadarbībā ar Jūrmalas domi un Zemgales reģionālo centru.

Jūrmalas domes kauss notiks katru otro nedēļu, finālposms – 4.augustā. Nākamais posms – 14.jūlijā. Turnīra norises vieta – Majoros, Ērgļu ielas galā. Sacensību sākums – pulksten 11:00.

Atgādinām, ka komandas sacensībām piesakās norises dienā uz vietas. Maksājot par katru posmu atsevišķi – EUR 50.00. Dalības maksa finālposmā – EUR 30.00 no komandas.

Turnīra atbalstītāji: Sporta veikals “KOMANDA”, “MemoryWater”, “Sportlex”, “Beerhouse No1”, “Forevers”, “Piebalgas alus”, “Solepharm”, “Lotos Pharma”.

Interesanti

Draugs sāpošiem muskuļiem un locītavām - kā ķermenim palīdz teipošana?

Kaut gan vasara jau noslēgusies, siltais un sausais septembris mūs turpina lutināt, ļaujot izbaudīt..

Noskaidrots, kā fiziskās aktivitātes ietekmē skolēnu miega kvalitāti

Miegs ir viens no svarīgākajiem labas pašsajūtas un veselības priekšnoteikumiem gan pieaugušajiem,..

Praktiski padomi kopīgiem ģimenes treniņiem

Arī šogad ģimenes ar bērniem aicinātas piedalīties Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu dienas..

Kā vispareizāk uzņemt ūdeni sportisku aktivitāšu laikā?

Nav noslēpums, ka ūdens ir dzīvības un veselības pamats, nodrošinot organismam svarīgu procesu..

Noslēgusies “LMT AA Skolu kartingu kausa” trešā sezona

2018.gada sezonā “LMT AA (LMT Autosporta akadēmijas) Skolu kartingu kausā” sacentās 15 mācību..

Paziņoti Latvijas Gada balvas sportā 2018 nominanti

4. decembrī, LMT Brīvības centrā svinīgā pasākumā tika paziņoti pretendenti desmit nominācijās..

Balvu Mūža ieguldījums Latvijas sportā saņems Valdis Ķuzis

4. decembrī, LMT Brīvības centrā svinīgā pasākumā tika paziņots, ka balvu Mūža ieguldījums..

Aizvadīts 5. Latvijas čempionāts krosmintonā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Aizkrauklē tika aizvadīts nu jau piektais Latvijas čempionāts krosmintonā,..