Aizmirsi paroli?
Reģistrēties

Par mums

Kursporto.lv mērķis ir izveidot visaptverošu informatīvu portālu par sportu Latvijā. Mums ir svarīgi, lai cilvēki var atrast informāciju ne tikai par lieliem notikumiem sportā, kas saistīti ar top komandu un individuālu sportistu panākumiem profesionālajā sportā, bet arī par Latvijas novadu un mazāk atpazīstamu sporta organizāciju un komandu notikumiem.

Kursporto.lv mudina pievienoties visus sporta draugus. Pievienojies bez maksas ar savu organizāciju (piemēram, reģistrēts, liels fitnesa klubs) vai komandu (piemēram, nereģistrēta, maza draugu kompānija, kas divas reizes nedēļā spēlē futbolu), pastāsti par savu komandu un tās biedriem, pievieno foto un video galerijas, kā arī pievieno ziņas un notikumus, par kuriem uzzinās visa Latvija.

Reģistrētiem lietotājiem ir iespēja komentēt un ieteikt sociālajos tīklos visas pievienotās organizācijas un aktualitātes, kā arī vērtēt tās pēc dažādiem kritērijiem, tādejādi veidojot organizāciju kvalitātes topu. Lietotāju komentāri un vērtējumi ir noderīgi citiem interesentiem, kā arī pašām organizācijām, lai redzētu savas stiprās puses, kā arī pozīcijas, kas jāuzlabo.

Esam jauns portāls, kurš nemitīgi attīstās un pilnveidojās, tāpēc lūdzam neņemt ļaunā neprecizitātes, ja tādas ir, un ziņot par kļūdu kursporto.lv administrācijai.

Par vienotu sportu Latvijā!

Jūsu kursporto.lv

ReklāmasLauki ar zvaigznīti (*) jāaizpilda obligāti

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!