Aizmirsi paroli?
Reģistrēties

Basketbola klubs Ķekari

369       
Mēs esam tie foršākie un sportiskākie, jo visu, kas saistīts ar basketbolu un komandu, mēs darām no sirds, ar mīlestību un lielu entuziasmu!

  Basketbola klubs Ķekari savas sportiskās gaitas iesāka 2008.gadā, startējot Dubulamatieru līgas Pretendentu līgā (līga, no kuras sāk visi). Nākamā Ķekariem būs nu jau piektā sezona, esam izauguši līdz Dubultamatieru 2.līgai. Nu jau trešo sezonu Ķekaros darbojas perspektīvs jaunais treneris - Bruno Kārlis(šogad pat bija iecelts par Latvijas U18 izlases otro treneri un menedžeri, kā arī Okartes basketbola akadēmijas treneri).

 Par basketbolu un komandu mēs rūpējamies visu cauru gadu, sezona mums iesākas septembrī un beidzas maijā. Pirms sezonas organizējam nelielu zibens turnīru ‘Ķekaru kauss’, kur starp uzaicinātajām sadraudzības komandām tiek izcīnīts ceļojošais kauss un individuālās balvas. Šogad šis būs jau būs trešais gads šim pasākumam.  Pirms sezonas tiek organizēts atklāšanas pasākums komandai ar dažādām atraktivitātēm, kā arī sezonas noslēguma pasākums, kur katrs tiek paslavēts par personīgajiem sasniegumiem sezonas laikā un pasniegtas nominācijas. Vasarā komandas saliedēšanai tiek organizētas sporta spēles, kur piedalās komandas dalībnieki un atbalstītāji ar savām ģimenēm.

 Ķekari mīl basketbolu tā visās izpausmēs, netiek aizmirsts arī strītbols, Krastu mačs un basketbola diena pie Arēnas Rīga vasaras mēnešos.

  Ar savām aktivitātēm Ķekari izpelnījās Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA World) atzinību un tika aicināti oficiāli izmēģināt Arēnas Rīga basketbola laukumu pirms Pasaules čempionāta basketbolā U19 jauniešiem sākuma.

  Saviem spēkiem cenšamies popularizēt basketbolu un komandu, piedaloties dažādos raidījumos, piemēram „Zini vai mini” (LTV1), „Dullais desmitnieks” (TV3), „Veiksme Intuīcija Prāts” (LTV1). Pilnīgi droši var teikt, ka esam populārākā amatieru basketbola komanda Latvijā.  Katru gadu pirms sezonas tiek organizēti vairāki treniņi, kur tiek dota iespēja jauniem spēlētājiem parādīt savas prasmes un vēlēšanos piebiedroties Ķekariem. Jāatzīst, ka interese ir ļoti liela. Jebkurš jaunpienācējs kļūst par Ķekaru ģimenes locekli.

  BK Ķekari paši saviem spēkiem ir izveidojuši mājas lapu www.kekari.lv . Kā arī aktīvi darbojamies twitter kontā, kur savus līdzjutējus, draugus un interesentus informē par notikumiem, esošajiem un nākotnes.

  Mēs esam atvērti uz pilnveidošanos, draudzību un sadarbību. Līdz ar to nākotnes plāni ir izveidot veselu basketbola piramīdu – sākot ar „Mazajiem Ķekariem”, kur trenējas bērni un attīstās. „Ķekari amatieri”, kas spēlē un trenējas sava prieka un veselības pēc. BK Ķekari, kas nes kluba vārdu (Latvijā, pasaulē). „Vecie Ķekari”, kur savas basketbola gaitas aizvada jau solīdus gadus sasnieguši Ķekari un vairs nevēlas „skrieties” ar jaunajiem.

  2012./2013. Gada sezonas plāns ir izveidot divas komandas. Jau esošos Ķekarus sadalīt divās komandās – vieni spēlē un trenējas prieka pēc, otri trenējas ļoti nopietni un aktīvi, cīnoties par uzvaru čempionātā (Dubultamatieru līgā).

Vairāk info lasiet: Kekari.lv

P.S. Mēs viennozīmīgi esam interaktīvākā komanda, jo esam izlasījuši perfekti visu nolikumu un atbilstam visiem tā punktiem :) Kā arī esam populārākā, sociāli aktivākā amatieru komanda Latvijā!
 


Lauki ar zvaigznīti (*) jāaizpilda obligāti

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!