Aizmirsi paroli?
Reģistrēties

Florbola klubs RĪGAS BIGFOOTS

946       

Florbola klubs "RĪGAS BIGFOOTS" dibināts 2011. gada pašā vasaras norietā un rudens sākumā, bet kā biedrība - 2011. gada 2. novembrī.

Mēs esam tie foršākie un sportiskākie, jo mēs visi, viens otram palīdzot un atbalsot, esam nodibinājuši florbola klubu no praktiski tukšas vietas, un jau pirmajā kopā būšanas sezonā esam sasnieguši daudz! Komandas vecumā ir liela amplitūda - vidējais vecums ir 25 gadi, jaunākajam spēlētājam nesen kā palika 18, bet vecākajam 48 gadi.

Lielākais sasniegums ir 2.vieta Rīgas atklātajā čempionātā florbolā! Regulārajā čempionātā 13 komandu konkurencē ieņēmām gan tikai 7.vietu, bet Playoff fāzē izslēdzām gan otrās, gan trešās vietas ieguvējus regulārajā sezonā. Finālā tomēr piekāpāmies galvenajiem favorītiem, 1.līgas komandai Fk Rīgai. Pēc tam, kad iekļuvām finālā komandai izveidojās divi saukļi : "LABS GADS" un "MĒS ESAM FINĀLĀ!".

Vēl starp sasniegumiem var minēt 2.vietu Rudens un Ziemas kausā florbolā!

Komandā valda lieliska, draudzīga atmosfēra, kuras dēļ arī nāk lieli panākumi. 

Kā komanda esam pieteikušies startēt augustā gaidāmajam starptautiskajam florbola turnīram "Czech Open". Tas ir lielākāis, grandiozākais un populārākais florbola turnīrs PASAULĒ!

"Bigfoots" ir panācis mutisku vienošanos ar Aināru Juškēviču, kurš 2007. gadā tika nosaukts par 25. labāko florbolistu PASAULĒ, palīdzēt "Czech Open 2012" turnīrā ar savu spēli un padomu.  

Nākamajā sezona komanda atkal startēs Rīgas atklātajā čempionātā, kā arī iespējams piedalīsies Latvijas čempionātā 2.līgā. Vēl iespējams tiks veidota jauniešu un bērnu florbola kluba sistēma, kurā būs bērnu komanda, kura startēs Latvijas bērnu un jauniešu florbola čempionātā, un kad spēlētāji būs izauguši, tie varēs spēlēt arī lielajos "Bigfootos" Rīgas un Latvijas čempionātā.

FK RĪGAS BIGFOOTS - ari neiespējamas lietas kļūst iespējamas!  Lauki ar zvaigznīti (*) jāaizpilda obligāti

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!