Aizmirsi paroli?
Reģistrēties

Konkurss ir noslēdzies!

Apsveicam RTU Futbola centrs komandu ar iegūto 1. vietu, balvā saņemot, dāvānu karti 300 Ls vērtībā no sporta veikala SPORT2000, kur-treneties.lv 2012. gada komandas konkursā!

ADIDAS simpātijas balvas ieguvējs tiks paziņots tuvāko 24 stundu laikā.

Par balvu saņemšanu kur-treneties.lv ar uzvarētājiem sazināsies personīgi.

Paldies visām komandām par piedalīšanos. Sekojiet kur-treneties.lv aktualitātēm un citiem konkursiem arī turpmāk.


Apsveicam ARX ar iegūto interaktīvākās komandas titulu!

Konkurence bija liela un organizatori kopā ar ADIDAS ilgi nevarēja izšķirties, kurš tad ir pelnījis ADIDAS simpātiju balvu. Īstenībā pelnījuši bija daudzi, bet diemžēl balva ir tikai viena... Lielākā daļa komandu bija pievienojuši ļoti interesantu un saistošu informāciju, tomēr galu galā izkristalizējās 5 komandas: basketbola klubs "Ķekari", basketbola klubs "ARX", vieglatlētikas klubs "AŠAIS", futbola klubs JDFK "ALBERTS" un Ventspils frisbija klubs, no kurām par interaktīvāko tika nolemts atzīt basketbola klubu "ARX".

ARX izcēlās ar savu video, kurš bija ne vien interesants, bet arī emocionāls, jo komanda izcēla savas spējas izcīnīt uzvaru 13 sekundēs. ARX video ļoti labi parāda to, ka vienalga kādā līmenī sportojam, emocijas vienmēr ir vienādas, ja daram visu no sirds - vai tas ir NBA vai arī Triobet basketbola līga. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka komanda aktīvi vāca balsis, un popularizējot savu sporta veidu sociālajos portālos, ir ieguvuši pulku sekotāju.

Nolikums

 1. Konkursa organizētājs: „Nodibinājums Kur Notiek”, juridiskā adrese: Dubultu pr.24-17, Jūrmala. reģistrācijas Nr. 40008184276, Rīga (turpmāk – kur-treneties.lv).
 2. Teritorija: Konkurss notiek Latvijas Republikas teritorijā. Konkurss norisinās internetā kur-treneties.lv mājas lapā. Konkursā var piedalīties jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs (fiziska persona), jebkurā vecumā, kura veikusi šajos noteikumos noteiktās darbības.
 3. Konkursa norises laiks ir no 2012.gada 1.jūlija līdz 2012.gada 31.jūlijam. Kur-treneties.lv patur tiesības vienpusēji mainīt Konkursa norises laiku.
 4. Konkursa balvas:
  Iegūtā vieta Nosaukums Skaits Balvas vērtība
  1. Sporta veikala SPORTS 2000 dāvanu karte 1 300,00 lati (trīs simti latu, nulle santīmu)
  Specbalva ADIDAS sporta formas Maksimālais skaits: 11 Simpātiju balvu- jaunas sporta formas saņem komandas dalībnieki, kura izpelnījusies ADIDAS simpātijas.
  2.un 3. vieta Kur-treneties.lv veicināšanas balvas Maksimālais skaits vienai komandai: 11 Kur-treneties.lv krekliņi
 5. Konkursa mērķis: Sakarā ar jaunā un informatīvā sporta interneta portāla kur-treneties.lv atklāšanu tiek organizēts konkurss kur-treneties.lv mājas lapā un sociālos medijos. Ikviens var piereģistrēt savu sporta organizāciju vai komandu, pastāstīt par tās dalībniekiem, sporta veidu, publicēt aprakstu, foto, video un iegūt sadarbības partneru, kā arī kur-treneties.lv balvas (skatīt punktu nr.4).

  Sporta komandas definīcija: "Sporta komanda ir cilvēku grupa, kura pārstāv konkrētu sporta veidu un kurai ir raksturīga sadarbības pieredze, lai sasniegtu noteiktus mērķus konkrētos laika termiņos ar zināmiem kvalitātes standartiem.” Šajā konkursā sporta komanda ir ļoti plašs jēdziens un tā var būt, piemēram:
  • - Sporta organizācijas biroja darbinieki, kuri apvienojas, lai nodarbotos ar jebkādu sporta veidu. Kaut vai ar košļājamo gumiju mešanu atkritumu tvertnē no distances pusdienu pātraukumā.
  • - Draugu kompānija, kura pāris reizes nedēļā savācas, lai uzspēlētu, piemēram, futbolu.
  • - Augsta līmeņa sportisti savā sporta veidā.

 6. Prasības Konkursa dalībniekiem Par konkursa dalībnieku ir uzskatāmas personas vismaz divu cilvēku sastāvā, kuras pilnīgi izpildījušas šī nolikuma prasības. Konkursa dalībnieku dalība konkursā apliecina to piekrišanu konkursa nolikumam. Konkursa dalībnieki pārstāv vienotu komandu vai sporta organizāciju. Konkurss stājas spēka, ja ir pieteikušās vismaz 10 (desmit) sporta komandas /organizācijas.
  • 6.1. Kvalifikācija Lai kvalificētos konkursam sporta komandai vai sporta organizācijai ir jāpiereģistrē sava komanda kur-treneties.lv mājas lapā un jāapstiprina dalība konkursā. Tai jāievieto visa prasītā informācija, kas kļūst par daļu no komandas vai organizācijas profila lapas arī pēc konkursa beigām kur-treneties.lv mājas lapā:
   • 6.1.1. Profila informācija par komandu vai organizāciju. Šī informācija tiks publicēta kur-treneties.lv datu bāzē neatkarīgi no konkursa norises un būs aktīva arī pēc konkursa.
    • 6.1.1.1. Komadas sastāvs un informācija par dalībniekiem
    • 6.1.1.2. Komandas kapteinis (atbildīgā persona)
    • 6.1.1.3. Apraksts par komandu/organizāciju. Pēc brīvas izvēles šajā sadaļā apraksta sporta komandas vai organizācijas darbību, treniņ-sacensību procesu, sasniegumus un tamlīdzīgi.
   • 6.1.2. Konkursa informācija
    • 6.1.2.1. Apraksts par tēmu „Kāpēc esam foršākie un sportiskākie”
    • 6.1.2.2. Fotogrāfija/s kurā redzami visi komandas dalībnieki (konkursanti).
    • 6.1.2.3. Video, kurā redzami visi dalībnieki un pārstāvētais sporta veids.
  • 6.2. Prasības satura:
   • 6.2.1. Video un foto materiālam kā arī teksta aprakstam jābūt skaidram un nepārprotamam, saistībā ar pārstāvēto sporta veidu.
   • 6.2.2. Vismaz vienā fotogrāfijā un/vai video materiālā ir jāiekļauj visi komandas dalībnieki.
   • 6.2.3. Video klipa garums nedrīkst pārsniegt 15 minūtes.
   • 6.2.4. Publicējot video, tā autors apliecina, ka viņam pieder pilnas iesniegtā videomateriāla autortiesības un blakustiesības, vai arī viņš ir saņēmis atļauju no visiem minētajā darbā izmantoto autortiesību un blakustiesību objektu īpašniekiem par videomateriāla izmantošanu nepieciešamajā apjomā.
  • 6.3. Uzvarētāju noskaidrošana un apbalvošana Konkurss norisināsies vienu mēnesi laikā no 2012.gada 1.-31.jūlijam, kura laikā reģistrētās komandas/organizācijas sacentīsies par visvairāk atbalstītāju balsīm. Balsošana tiks apturēta 31.jūlija pusnaktī.
   • 6.3.1. 2012.gada 1.augustā tiks paziņotas tās komandas, kuras ir ieguvušas balvas: populārākā komanda un interaktīvākā komanda kā arī otrās un trešās vietas ieguvēji.
   • 6.3.2. Uzvarētāju komanda tiks kronēta par kur-treneties.lv 2012.gada komandu un saņems dāvanu karti 300 latu vērtībā no sporta veikala „Sports2000”, kā arī specbalva tiks kādai interaktīvai komandai, kura saņems jaunas sporta formas no ADIDAS. Otrās un trešās vietas ieguvēji saņems veicinājuma balvas no kur-treneties.lv.
   • 6.3.3. Apliecinājums par balvu konkursa uzvarētājiem tiek pasniegts klātienē, kopējā apbalvošanas ceremonijā (vieta tiks precizēta).

 7. Speciālie noteikumi Konkursa ietvaros iegūtie dalībnieku dati var tikt izmantoti Nodibinājuma „Kur Notiek” mārketinga aktivitātēm saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Personas datu operators ir Nodibinājums „Kur Notiek”, Dubultu pr.24-17, Jūrmala. Dati netiek nodoti trešajām personām.


Lauki ar zvaigznīti (*) jāaizpilda obligāti

Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts!